סדנאות עומק - Doing Business in Japan

תרבות העסקים היפנית מעריכה ובוחנת את הדרכים והתהליכים ופחות מדגישה את התוצאה. לעומתה, התרבות העסקית המערבית מעריכה את התוצאות ופחות בוחנת את הדרכים בהן הושגו. סדנאות עסקיות מאפשרות הצצה לתרבות העסקית של ארץ השמש העולה, מתוך מגמה ורצון ליצור קשרי עבודה ראויים שיובילו לשיתופי פעולה מוצלחים.
במסגרת זו מציעה `יפן חוויה אחרת – Explore Japan` סדנת עסקים וליווי מקצועי מותאם, אשר יסייעו לכם בהבנת הקודים העסקיים, כמו גם בפיתוח קשרים עם לקוחות פוטנציאליים ושותפים יפנים.

הסדנאות מיועדות לחברות או אנשים פרטיים המעוניינים להתחיל בפעילות עסקית ביפן ולקבל ייעוץ מקצועי להיכרות עם תחום העסקים היפני בכלל ותחום העסקים הרלוונטיים להם בפרט.

סדנאות עסקים ביפן:

סדנת מבוא

סדנאות עסקיות

מטרתה להכיר את התרבות העסקית המודרנית ביפן והשוק היפני על רקע מכלול רחב של תנאים גאוגרפיים, היסטוריים ותרבותיים שעיצבו את הקודים העסקיים ביפן ומהווים חלק בלתי נפרד מהם. נקודת המוצא היא שאין דרך קיצור להבנת עולם העסקים ביפן ועולמו של איש העסקים היפני. חייבים, אם כך, להבין את מכלול הקשרים הרב תחומיים שהשפיעו על התגבשות חברה זו.

בסדנת המבוא אנו מציעים שתי הרצאות, כל אחת מהן מהווה מפגש של כשעה וחצי:

הרצאה ראשונה – גלוי ונסתר:
עוסקת ברקע כללי ורב תחומי להתגבשות התרבות היפנית הייחודית, ומתעמקת בקודים התרבותיים שהתפתחו במדינה, תוך חידוד השוני בין קודים תרבותיים מערביים לקודים תרבותיים יפניים.

הרצאה שנייה – התרבות העסקית ביפן:
התמקדות בתרבות העסקית הנגזרת מתוך מכלול נרחב של קודים תרבותיים.

למידע מלא צרו קשר >>>

סדנת המשך

סדנאות עסקיות

מטרתה להתמקד בליבון סוגיות עסקיות, ארגוניות ותקשורתיות העומדות בפני "הגוף הישראלי" של החברה המזמינה לבין: עובדיה, מנהליה וגורמים חיצונים ביפן. הסדנה תועבר במתכונת Case Studies  שיוכנו מראש באופן פרטני ויותאמו לצורכי החברה בהתייעצות מוקדמת עמה.

למידע מלא צרו קשר >>>

מנחי הסדנה

אילה דנון `יפן חויה אחרת`  – מנחת סדנת המבוא
גיאוגרפית, בוגרת תואר שני בגיאוגרפיה כלכלית. חייתה ביפן מספר שנים ודוברת את השפה. הקימה את `יפן חוויה אחרת`  napaJ erolpxE. מרצה ברחבי הארץ בנושא תרבות יפן ובסדנאות המתמחות בתרבות העסקית. עובדת עם מוסדות מובילים במגוון נושאים רחב. חברה לשעבר בהנהלת האגודה לידידות ישראל יפן.

עופר דנון | יפן חוויה אחרת | Explore Japan | טיולים מאורגנים ליפן | טיולים ליפן

עופר דנון – מנכ"ל חברת אוקטוס – מנחה סדנת ההמשך

חי את ההוויה העסקית והתרבותית היפנית במשך 22 השנים האחרונות, מתוכן התגורר ביפן כ- 5 שנים. הקים את חברת הבת של hcetobrO  www.orbotech.com  ושימש כנשיאה במשך כ- 5 שנים. שימש כסמנכ"ל פיתוח עסקים בחברת אורבוטק וניהל את קרן הון הסיכון בחברה. הקים את חברת Auctus המתמחה במיקור חוץ (Outsourcing) של תהליכי רכישות ומיזוגים.